Tropical Lodge
| Wi-Fi | Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
När du bor i Tropical Lodge Petit-Bourg kan du enkelt nå Gardens Valombreuse MTL, som ligger cirka 10 minuter bort med bil. Villan erbjuder hydromassagebadkar för gästernas avkoppling.
Gästerna kan besöka Valombreuse Floral Park som ligger ungefär 2 km bort, medan Cascade aux Écrevisses finns ungefär 2,1 km bort.
Denna villa erbjuder kylskåp och ugn för självhushållning, samt utomhusmatplats.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
- Elbilsladdstation
På rummet
- Luftkonditionering
- Terrass
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller Tropical Lodge en trådlös internetanslutning?
Ja, Tropical Lodge erbjuder Wi Fi. - ❓
Finns det ett kök på Tropical Lodge?
Ett komplett kök finns på Tropical Lodge. - ❓
Tillåter Tropical Lodge husdjur?
Tropical Lodge tillåter inte husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool på Tropical Lodge?
Ja, en badtunna erbjuds på Tropical Lodge. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i denna semesterbostad?
Gästerna i denna semesterbostad kan enkelt nå Gardens Valombreuse MTL och Valombreuse Floral Park, som ligger 3 km från boendet respektive 2 km bort.